Буданов розповів, коли настане переломний момент у війні

Буданов розповів, коли настане переломний момент у війні

Коли настане переломний момент у війні / facebook.com/GeneralStaff.ua

Незабаром у повномасштабній війні Росії проти України настане переломний момент. Станеться це приблизно у серпні. Наприкінці літа бойові дії стануть менш інтенсивними. Імовірно до кінця року вони взагалі припиняться або будуть зовсім незначними. Таку заяву було зроблено керівником Головного управління розвідки України Кирилом Будановим під час його інтерв’ю.

Про це повідомляє ITV News.

Буданов підкреслив, що він уже говорив таку саму інформацію наприкінці весни і через місяць його думка не змінилася.

«Вже у серпні почнуть відбуватися події, які покажуть усьому світу те, що настає переломний момент. Я раніше говорив, що до кінця цього року бойові дії практично повністю припиняться. Незабаром ЗСУ встановять контроль над усіма тими територіями, які зараз знаходяться під окупацією російської армії», – каже Буданов.

Керівник Головного управління розвідки України наголосив на тому, що українські військові все ще потребують зброї. Для того, щоб швидше поставити крапку у війні, потрібне сучасне та потужне озброєння. Глава ГУР потім додав, що Путін привів Росію до справжньої трагедії і для країни це закінчиться катастрофою, наслідки якої залишатимуться помітними ще не одне десятиліття.

Буданов упевнений у тому, що Україна зможе повернутися до кордонів, які були офіційно встановлені у 1991 році. Інші варіанти українська влада просто не розглядає. Та операція, що зараз проводиться на Півдні України з відновлення територіальної цілісності країни, закінчиться лише після того, коли будуть звільнені всі окуповані території.

Декілька слів було сказано щодо участі Білорусі у війні. На сьогоднішній день ризики мінімальні, але надалі, звичайно, ситуація може змінитися, адже Російська Федерація докладає максимум зусиль для того, щоби Лукашенко віддав відповідний наказ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.