Британські льотчики готові до бою з російською армією – командувач ВПС

Британські льотчики готові до бою з російською армією – командувач ВПС

Британские летчики готовы к бою с российской армией / фото: ВВС

Повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну продемонструвало те, що варто бути готовими до різних поворотів подій. Також слід підготуватися до того, що у війну можуть бути втягнуті навіть британські ВПС. Така заява була зроблена Головним маршалом авіації Майком Вінгстоном, який обіймає посаду голови Королівських ВПС Великобританії.

Про це повідомляє Sky News.

Майк Вінгстон під час перебування на найбільшій у всьому світі виставці військової авіації Royal International Air Tattoo дав інтерв’ю. Варто зазначити, що проходила вона на території авіабази Фейфорд, розташованої в графстві Глостершир.

Вінгстон підкреслив те, що на сьогоднішній день Російська Федерація є великою загрозою для безпеки не тільки Великобританії, а й усієї Європи. Саме тому військові льотчики збираються постійно тренуватися, щоб бути підготовленими до можливого бою з РФ, якщо Англія або союзники НАТО виявляться в небезпеці.

«Погляньте на ситуацію в Україні. Потрібно пам’ятати, що раніше було в Грузії. Поступово РФ стає дедалі агресивнішою і тому потрібно заздалегідь підготуватися до можливих загроз, які можуть походити від цієї держави. Ми маємо вчитися на чужих помилках», – каже голова британських ВПС.

Вінгстон наголосив на тому, що якщо льотчики Великобританії тренуватимуться регулярно, то в такому разі вони отримають значну перевагу в повітряному бою з ворогом. У сучасній війні ВПС відіграють неймовірно важливу роль і тому варто подбати про належну підготовку. Глава британських ВПС вважає, що вони без проблем зможуть впоратися як у ближньому повітряному бою, так і із запуском ракет.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.