Британська розвідка назвала найближчу ціль окупантів на Донбасі

Британська розвідка назвала найближчу ціль окупантів на Донбасі

Окупанты / фото: Delfi

Британська розвідка надала інформацію щодо того, що зараз окупанти зайнялися активним розміщенням військ у напрямку Сіверська. Це свідчить про те, що російська армія хоче захопити саме це місто. Якщо це вийде, то далі окупанти продовжать свій наступ на Донеччині. Також було помічено незначну паузу, яка може вказувати на те, що ворог поповнює свої ряди. Коли прибуде достатня кількість солдатів, наступ на Донбас буде продовжено.

Про це повідомляє Минобороны Британии.

На Луганщині все ще йдуть жорстокі бої, але Російська Федерація почала відкрито заявлятися про те, що над регіоном встановлений повний контроль. Розвідка Великобританії говорить про те, що лінія фронту знаходиться не більше ніж за вісім кілометрів від Сіверська. Окупанти стягують сили, щоб можна було рухатися далі.

«Швидше за все, найближчою метою російської армії є Сіверськ. Контроль над містом дозволить їм потім почати рухатися за напрямком Слов’янськ-Краматорськ», – зазначає Міноборони Великобританії.

Додатково надається інформація щодо того, що ЗСУ досить непогано рухаються на Півдні України.

Триває вже 135-й день повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Найбільш критичною є ситуація безпосередньо на Донбасі. Окупанти продовжують активно обстрілювати населені пункти, використовуючи для цього різне озброєння – артилерію, танки, РСЗВ. Додатково регулярно наносяться як авіаційні, так і ракетні удари.

Якийсь час тому окупанти спробували здійснити наступ поряд із Богородичним на Слов’янському напрямку. Спроба закінчилася тим, що ворог зазнав чималих втрат і був змушений відступити назад. Незначних успіхів окупантам вдалося досягти на Краматорському напрямку. Вони розпочали наступ на Верхньокам’янське. Також зараз іде наступ ворога на Бахмутському напрямку. Між воїнами України та окупантами точаться дуже жорстокі бої.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.