Бої за Вугледар: чому місто таке важливе для окупантів

Бої за Вугледар: чому місто таке важливе для окупантів

Бої за Вугледар / фото: РБК Україна

Противник намагається захопити Вугледар та кидає туди найкращі військові формування. Захоплення цього міста на Донеччині має стратегічне значення для Росії, так як дозволить окупантам контролювати значну частину Донбасу.

Про це 24 каналу розповів військовий оглядач Денис Попович.

За його словами, ситуація довкола Вугледара залишається напруженою, там тривають запеклі бої. Ворог продовжує перекидати на цей напрямок елітні військові угруповання, тому що населений пункт є дуже важливим для нього – з Вугледара відкривається прямий шлях на Мар’їнку.

“Там є пряма дорога. У випадку просування на Мар’їнку вони можуть загрожувати усьому укріпленому району, який утримує Донбаську дорогу”, – зауважує військовий оглядач.

Місто має принципове значення для Росії, оскільки покращить стратегічне становище їхніх солдатів на Донбасі, дозволить поглибити оборону і наблизить їх до найважливішої мети – взяття контролю над територією Донбасу.

Втім, поки що всі спроби російських окупантів захопити Вугледар закінчуються для них невдало, а заяви деяких пропагандистів про буцімто “значне просування” російських військ в цьому районі, ймовірно, є дезінформацією з метою створення ілюзії про успіхи “спеціальної військової операції”. 

Раніше в ЗСУ розповідали, що в районі Вугледара Донецької області окупанти активізували наступальні зусилля і намагаються досягти проміжного успіху, незважаючи на великі втрати. Втім, сили оборони України не дають ворогові досягти цілей та щодня скорочують кількість його особового складу та військової техніки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.