Біля берегів Японії знайшли легендарний підводний човен

Біля берегів Японії знайшли легендарний підводний човен

Підводний човен USS Albacore / фото: Live Science

Біля острова Хоккайдо, що в Японії, знайшли уламки підводного човна, що належав США. Виявилося, що це бойовий човен часів Другої світової війни. Історичні записки говорять про те, що вона була найефективнішою при атаці на Японію.

Про це повідомляє Live Science.

Японські вчені кажуть, що виявлене судно — це американський підводний човен USS Albacore (SS-218). Вона була затоплена в 1944 році. Якщо чесно говорити, то це судно визнано одним з найбільш ефективних на театрі військових дій в Тихому океані.

Знайшли останки човна японські вчені. Він знаходиться в 10 км від острова Хоккайдо на глибині приблизно 250 м. Підводний човен підірвався на міні 7 листопада в 1944 році. Він плив на виконання бойового завдання, але на нього чекала інша доля.

Відомо, що в день затоплення на човні було 85 осіб екіпажу. Всі вони загинули в той листопадовий день. USS Albacore (SS-218) — це гордість ВМС. Американські військові зараз займаються повідомленням родичів загиблих. Повідомлення вже отримали родичі 76 загиблих з 85.

Американські військові підняли архівні записи USS Albacore (SS-218). Виявляється, що ця субмарина затопила 10 ворожих кораблів. Є вже перші знімки корабля. Їх отримали за допомогою керованого підводного апарату.

USS Albacore (SS-218) навіть відправив на дно Тихого океану авіаносець Тайхо. Свого часу він був найбільшим в Імператорському флоті Японії. Затонув він в результаті бойових дій за Маріанські острови в червні 1944 р.

Місце затоплення субмарини — це військове поховання. Воно знаходиться під захистом США. Представник ВМС Сполучених Штатів Америки Ян Макконахі каже, що зараз це місце якоюсь мірою навіть можна назвати священним. Тут спочивають моряки, які захищали свою націю під час війни.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.