Білорусь провела в Україні свою власну «спецоперацію» – Лукашенко

Білорусь провела в Україні свою власну «спецоперацію» – Лукашенко

Олександр Лукашенко / фото: Delfi

7 квітня глава Білорусії розповів про те, що йому вдалося провести на території України свою спеціальну операцію, яка була спрямована на «визволення білорусів». Подібну заяву білоруський диктатор зробив під час чергового засідання Ради національної безпеки республіки.

Про це повідомляє  БЕЛТА.

Лукашенко почав стверджувати, що українські війська захопили їх людей, багато водіїв автомобілів, які були перед цим на території України. Було заарештовано понад півтори тисячі вагонів, захоплено фури та близько сотні людей, які керували цими автомобілями. Диктатор зазначив, що він уже неодноразово попереджав українців про те, що якщо вони не відпустять білорусів, він буде змушений віддати наказ про проведення спецоперації. Наприкінці своєї промови Лукашенко додав, що операцію було проведено успішно, а всіх білоруських людей повернуто на батьківщину.

Розповісти, як саме проходила дана операція, глава держави не захотів, але при цьому виконавці його наказів були негайно приставлені до державних нагород. Варто зазначити, що якийсь час тому у Волинській області на кордоні було націоналізовано 23 вантажівки, які належать Росії та Білорусі. Також було заарештовано той вантаж, що перевозився за їх допомогою. Додатково Лукашенко почав вимагати, щоб під час переговорів Росії та України обов’язково були присутні члени його команди.

Напевно, кожен знає вже про те, що напади Російської Федерації на північні області України були скоєні з території Білорусі. Раніше Генштаб ЗСУ попереджав про те, що армія Білорусі також може активізуватися та вступити у військовий конфлікт.

Раніше ми писали, що розвідка США розповіла про новий військовий план Росії. У Білому домі повідомили, що РФ готується повністю захопити Донецьку й Луганську області, розвинути наступ на півдні України в напрямку Херсона й Миколаєва, а також продовжувати бомбардування українських міст.

А також, що аналітик розповів, коли в Україні може закінчитись війна. Ніл Фергюсон, американський військовий аналітик, припустив, що в Україні війну можна завершити протягом наступних п’яти тижнів. Причиною цього є те, що російські військові дуже потребують перепочинку.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.