Біль в животі: Комаровський розповів, коли потрібно терміново до лікаря

Біль в животі: Комаровський розповів, коли потрібно терміново до лікаря

Біль в животі / фото: freepik.com

Євген Комаровський зазначив, що терпіти біль у животі не варто. Він також розповів про те, в якому випадку при виникненні болючих симптомів, необхідно якомога швидше потрапити до лікаря. Педіатр підкреслив те, що головним індикатором у цій ситуації виступає те, в якому саме місці локалізується біль.

Про це лікар повідомив на своїй особистій сторінці в Instagram.

Негайно відправлятися в лікарню потрібно в наступних ситуаціях:

  • Хворобливі відчуття присутні в правій нижній частині живота;
  • У калі або ж в блювотній масі присутній навіть невелика кількість крові;
  • Виникають проблеми різного типу з сечовипусканням, з’являється різкий біль або ж сходити в туалет дуже важко.

Якщо одночасно з цими симптомами з’являється посилена пітливість, пронос, сонливість і висип, то необхідно негайно викликати швидку допомогу. Також може спостерігатися сильне підвищення температури, а шкірний покрив стає дуже блідим.

Педіатр підкреслив те, що в більшості випадків болі в животі, що виникають у дитини, не представляють для нього ніякої загрози. Причиною можуть бути спазми кишківника, занадто активне газоутворення, несвоєчасна дефекація. Як правило, такий біль буде локалізуватися в центральній частині живота, і дитина весь час буде вказувати на свій пупок. Якщо ж біль виник в інших областях черева і не зникає через пару годин, то краще звернутися до медиків і переконатися, що все в порядку.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.