“Бахмут не впаде, а на окупантів чекає “танкова карусель”: прогноз Світана

Бої за Бахмут / фото: 24 канал
Місто-фортеця Бахмут точно вистоїть і українські військові протягом найближчого тижня зможуть його утримувати. Далі, після стабілізації погоди, можна використовувати “танкові каруселі” для знищення ворога.
Про це розповів військовий експерт Роман Світан на стрімі Юлії Латиніної.
За словами експерта, у найближчі дні Бахмут росіяни точно не візьмуть і українські війська його точно не залишать. Далі вже погода стабілізується і можна буде підключати танкову стрільбу для витіснення з Бахмута російських окупантів.
“Однозначно, ні, [Бахмут не впаде]. Там зараз рубіж оборони вже визначено, видно так званий останній рубіж, який будуть утримувати вже і за допомогою Часовоярського гарнізону. Це дорога, яка йде в Костянтинівці, заходить в Бахмут і там йде відгалуження на Хромово і далі в бік Дружківки. Тобто така петля. Західна частина Бахмута саме знаходиться за цією петлею. Ця дорога добре пристріляна, до неї досить складно підійти”, – зазначив Світан.
Експерт додав, що якщо зараз по всій цій дорозі закрутяться “танкові каруселі”, то росіяни просто не підійдуть до самого рубежу, оскільки такі маневри передбачають активну стрільбу з танків. До того ж, ту частину Бахмута, що залишилася, навіть зруйновану в нуль, можна буде утримувати до нескінченності за допомогою ще й Часовоярської артилерії, вважає Світан.
“Тому Бахмут росіяни точно не візьмуть і українські війська його точно не залишать”, – сказав експерт на стрімі Латиніної.
Світан вважає, що вже зараз доречно говорити про те, що генерал Олександр Сирський виконав завдання з утримання всього Донецького фронту, оскільки він правильно і грамотно побудував лінію оборони частини Бахмута і Часового Яру.
“В принципі можна сказати, що генерал Сирський виконав завдання – втримав [весь Донецький] фронт від розвалу, від розсипання”, – зауважив експерт і водночас додав, що росіяни не виконали в принципі жодного навіть оперативного завдання в Бахмуті.
“Тактичні однозначно виконали – тут питань немає, за рахунок самопожертви Пригожина. А ось оперативні … За стратегічне завдання – вихід на кордони Донецької області – взагалі мовчу”, – підкреслив Світан.
Жданов розповів, навіщо США передали Україні датчики виявлення радіації
Арестович розповів, як Україна звільнятиме Крим
Ракетний обстріл житлового будинку в Умані: що відомо про воєнний злочин Росії