«Азовсталь» залишило 1700 воїнів України – британська розвідка

«Азовсталь» залишило 1700 воїнів України – британська розвідка

«Азовсталь» залишило 1700 воїнів України / фото: The Moscow Times

На території металургійного комбінату «Азовсталь», що у Маріуполі, перебуває все ще багато українських військових. Якийсь час тому завод покинули майже 1700 воїнів. Про це йдеться у даних, наданих Міністерством оборони Великої Британії.

Британські розвідники надали інформацію щодо того, що російська армія відразу після встановлення повного контролю над Маріуполем, збирається перекинути максимальну кількість солдатів на Донбас. Захисники Маріуполя продовжують боротися з окупантами і тому для їх передислокації потрібно додатково озброїти. Цей процес може забрати досить багато часу, навіть якщо він вестиметься правильно.

У Лондоні також говорять про те, що на сьогоднішній день командування РФ зіштовхнулося з надзвичайно сильним тиском з боку влади. Вони вимагають від командирів негайно досягти успіху у поставлених перед армією завданнях. У зв’язку з цим потрібно дуже швидко переоснастити війська. Солдати будуть відправлені в бій без попередньої підготовки, що стане причиною швидкого виснаження живої сили Російської Федерації.

Якщо таке станеться, ЗСУ отримає ще одну значну перевагу. Це ще більше збільшує шанси на те, що перемога буде в російсько-українській війні досягнута набагато швидше, ніж передбачалося раніше. Також важливу роль відіграє передане західними країнами сучасне озброєння, яке демонструє високий показник ефективності.

Варто зазначити, що 16 травня із «Азовсталі» вийшло 1730 українських військових. Офіційна влада України наголошує на тому, що військовослужбовці не здаються в полон. Те, що відбувається, називається евакуацією солдатів. При цьому Святослав Паламар, який є замкомандиром полку «Азов», додав, що на заводі залишається командування і покидати Маріуполь воно не збирається.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.