Археологи знайшли місце, де колись стався Армагеддон

Археологи знайшли місце, де колись стався Армагеддон

Мегіддо / фото: IFLScience

Уявіть собі, що місце Армагеддону з Біблії насправді існує. Так, це реальна точка на карті, яку якщо є охота, може відвідати кожна людина. Вам цікаво, де це? Тоді читайте далі.

Про це повідомляє IFLScience.

Є місто Мегіддо, воно дуже древнє і знаходиться на півночі Ізраїлю. Воно було заселене протягом 6 тисячоліть. Історики кажуть, що там були люди з 7 тисяч років до нашої ери.

Мегіддо є таким собі археологічним містом-артефактом і ось чому: згідно з Новим Завітом, саме тут відбулася остання боротьба добра і зла.

Для тих, хто не особливо читав святі Писання, ця новина може здатися досить незвичайною. Для віруючих людей, тут немає нічого незвичайного. Досить відкрити книгу “Одкровення”. Там є пророцтво про вирішальну битву, в якій Демони скличуть царів усього світу в великий день Бога Вседержителя. 

Так, ці слова можуть нагадувати тизер до серіалу “Надприродне”, але це і в правду біблійне Писання. Там вказується, що місце битви має назву Хармагедон. Пізніше, з плином часу його почали називати Армагеддон. 

Вчені досі сперечаються, що це за місце і де воно може бути. Одні чітко впевнені, що мова йде про гору Мегіддо. У минулому там розташовувалося місто Віа Маріс. Воно було головним сухопутним шляхом, який з’єднував Єгипет і Месопотамію.

Історики кажуть, що вже в неоліті Мегіддо був важливим військовим об’єктом. У міста було вкрай вигідне стратегічне розташування. Тому його дуже часто намагалися захопити різні племена аж до закінчення бронзового століття.

У 15 столітті до нашої ери тут пройшла велика битва між єгипетською армією Тутмоса третього і ханаанською коаліцією. Через тисячу років тут пройшла війна між Нехо другим і юдеями. Тоді фараон завоював юдейське царство. Під час Першої світової війни Мегіддо потрапив під Османську армію.

Сьогодні Мегіддо є національним парком. Це об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і місце легендарної біблійної битви на думку істориків.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.