Арестович відповів, чи готова Росія підірвати Запорізьку АЕС

Арестович відповів, чи готова Росія підірвати Запорізьку АЕС

Окупанти на Запорізькій АЕС / фото: Фокус

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів про те, що окупанти почали останнім часом погрожувати, що підірвуть Запорізьку АЕС. Він вважає, що таким способом ворог намагається виклянчити в України переговори.

Про це повідомляє  Фейгин LIVЕ.

Марк Фейгін запитав Арестовича, чи справжні погрози російського офіцера Валерія Васильєва. Саме він зробив заяву, що будь-якої миті ЗС РФ готові підірвати ЗАЕС. Арестович у свою чергу наголосив на тому, що таким чином окупанти хочуть підштовхнути Україну до переговорів і для цього використовують усі можливі способи. Шантаж став одним із методів ворога.

Радник голови ОПУ особливу увагу звернув на те, що раніше Російська Федерація намагалася шантажувати не лише Україну, а й весь світ зерном. Це не дало жодного результату, тому тепер вони перейшли до запасного плану і використовують як шантаж одну з найбільших атомних електростанцій на території Європи.

Багатьох цікавить те, чи справді ворожі війська здійснили мінування атомної станції. Арестович у цьому випадку каже, що такого ризику виключати не можна.

«Вони могли привести на ЗАЕС величезну кількість боєприпасів та тротилу, але це нічого не змінює. Україна не збирається розпочинати переговори. Чергову спробу шантажувати уряд та мирних громадян буде провалено», – каже Арестович і вважає, що росіяни не підуть на те, щоб підірвати станцію.

Якийсь час тому голова Енергоатому Петро Котін зробив заяву, що будь-якої миті ЗАЕС може почати працювати в режимі блекауту. Станеться це в тому випадку, якщо буде перебито єдину лінію електропередач. Звернути увагу варто на те, що 5 серпня відбулося пошкодження азотно-кисневої станції та об’єднаного допоміжного корпусу атомної електростанції.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.