Арестович розповів про найближчі плани Путіна в Україні

Арестович розповів про найближчі плани Путіна в Україні

Олексій Арестович / фото: ТСН

Кремль готується до повного захоплення Донецької та Луганської областей. В такий спосіб Путін намагатиметься завести війну у безвихідь і вимагати на цьому тлі переговорів з Україною.

Таку думку висловив Олексій Арестович у розмові з російською журналісткою Юлією Латиніною.

Військовий експерт вважає, що в плани Путіна входить повна окупація Луганської та Донецької області, що в перспективі надасть Росії більш вигідні позиції для переговорів з Україною.

“Логіка путінського наступу зрозуміла – отримати вигідніші переговорні позиції. Йому пояснили військові, що вони можуть і чого не можуть. Сподіваючись на максимум можливостей російських військових, він хоче завести війну в безвихідь і почати переговори”, – пояснив експерт.

На думку Арестовича, зараз російська армія “не в здоровій формі”, адже платить високу ціну у війні нечуваною кількістью втрат живої сили.

“Вони вирішили заплатити цю ціну. Вони готуються. Вони нарощуватимуть зусилля весь лютий. Пік у них, за задумом, я так розумію, десь березень. Березень – це період інтенсивних бойових дій. І десь, щоб у квітні уже почати закріплюватися на рубежах”, – прогнозує Арестович.

Арестович також описав ситуацію на полі бою. За словами експерта, росіяни створили два угруповання, що знаходяться на Лиманському та Бахмутському напрямках.

“Ці угруповання спробують взяти Бахмут і піти на Лиман. Іде поступове нарощування, вони вивчають наші слабкі місця, шукають дірки у фронті, шукають, де зосередити основні зусилля, бережуть при цьому артилерію та нечисленні боєприпаси”, – розповів екс-радник голови ОП.

На думку Олексія Арестовича, головне завдання ворога зараз – зайняти найвигідніші рубежі, щоб надійно стояти в обороні в той час, коли ЗСУ підуть у контрнаступ. В такий спосіб Кремль намагатиметься схилити Україну до переговорів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.