Арестович оцінив шанси окупаційних військ утримати Херсон

Арестович оцінив шанси окупаційних військ утримати Херсон

Олексій Арестович / фото: 5 канал

Радник ОП вважає, що росіянам не вдасться утримати контроль над Херсоном. Втім, деокупація єдиного захопленого обласного центру України відбудеться згодом.

Про це повідомляє Фейгин Live.

На думку Олексія Арестовича, Росія зосередила на території правобережної Херсонщини недостатню кількість сил. Цього вистачить лише для затягування операції зі звільнення низки населених пунктів, включаючи адміністративний центр області. Росія не має ресурсів для створення оборони в довгостроковій перспективі.

Радник Офісу Президента повідомляє, що Росія намагається досягти збереження свого військового контингенту шляхом дипломатичних переговорів. Окупаційна армія не здатна на проведення довгострокової оборони. Нанесення систематичних атак з боку ЗСУ змусить росіян втекти з міста.

Головна ударна сила ЗС РФ – артилерія, але снаряди поступово закінчуються. 700 тисяч снарядів вже використано, ще 100 тисяч було взято у Білорусі. Коли брак ресурсів досягне критичної позначки, росіяни не зможуть навіть оборонятися. Ще одна проблема окупаційних військ – низька якість артилерійських боєприпасів. Раніше Міністр Оборони України Олексій Резніков заявив, що росіяни не готові до ведення вуличних боїв у Херсоні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.