Арестович назвав ймовірні варіанти закінчення війни в Україні

Арестович назвав ймовірні варіанти закінчення війни в Україні

Арестович / фото: Главком

Повномасштабне вторгнення в Україну Російської Федерації почалося 24 лютого. Радник офісу Президента України Олексій Арестович вважає, що, швидше за все, військові дії закінчаться тільки в середині наступного року. Однак не варто виключати варіант раптового закінчення війни.

Про це повідомляє Bild.

Арестович припускає, що довше, ніж до літа 2023 року війна не триватиме. Він також додав, що існує велика ймовірність раптового завершення бойових дій на території України. Подібний варіант можливий тільки в тому випадку, якщо раптом «в Москві щось раптово трапиться».

Найближчим часом Володимир Путін може відправити на анексовані чотири області України велику кількість своїх солдатів.

“Можна очікувати чергових погроз щодо використання тактичної ядерної зброї, адже після анексії частини України Путін може почати говорити про захист своїх територій. Навіть якщо він буде продовжувати шантажувати весь світ таким чином, то, швидше за все, це буде всього лише блеф», — розповідає Арестович.

Розмови про ядерний удар ведуть для сильнішої позиції президента РФ на тих переговорах, які будуть проводитися в майбутньому.

Також радник глави офісу президента України сказав кілька слів щодо часткової мобілізації в Росії. Він зазначив, що під час першої хвилі на фронт буде відправлено приблизно 100 мобілізованих росіян і більша частина з них вже не повернеться додому.

“Вони не мають нормальної екіпіровки, достатньої кількості ліків і професійного озброєння. Крім того, їм не буде надаватися ніяка попередня підготовка», — додав Арестович.

Варто відзначити, що про часткову мобілізацію Путін заявив 21 вересня. Відразу ж після цього на офіційному сайті Кремля був опублікований указ. В першу чергу призиватися будуть військовослужбовці запасу. Після оголошення мобілізації в країні почався хаос і паніка. Росіяни почали тікати з Росії. На кордоні з Грузією на сьогодні були зафіксовані величезні черги.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.