Арестович дав новий прогноз щодо закінчення війни в Україні

Арестович дав новий прогноз щодо закінчення війни в Україні

Арестович / фото: korabelov.info

Бойові дії в Україні не закінчаться в найближчі два місяці, а триватимуть, як мінімум півтора року. Війну з такою тривалістю можна розглядати як затяжний конфлікт.

Про це «Фейгин Livе» повідомив Олексій Арестович.

Зокрема, він зауважив, що вже за два місяці війна в Україні триватиме рівно рік. І за ці 2 місяці жодним чином не закінчиться.

“Я підозрюю, що вона не закінчиться і через пів року після цих двох місяців. Вже 1,5 року маємо, і це можна кваліфікувати як затяжний конфлікт,” – констатував Арестович.

У розмові з російським правозахисником і опозиціонером Фейгіним радник ОП пояснив, що затяжний конфлікт – це коли війна триває півтора-два роки, або ж принаймні понад рік.

Втім, на думку Арестовича, ближче до літа інтенсивність повітряних ударів і бойових дій на землі почне стихати і може відбутися певне затишшя. Однак, це не означає, що взагалі закінчаться обстріли крилатими ракетами та С-300, зауважив радник президентського офісу.

Експерт вважає, що війна має завершитися перемогою України на полі бою. Пришвидшити закінчення війні можуть високі темпи поставок озброєння та воєнної техніки від західних партнерів. 

За словами Арестовича, це дозволить українській армії залишитися сильною та високо технологічною, чого не скажеш про “мобіків” РФ, одягнених у “корейські портки” і озброєнних іранськими пістолетами-кулеметами.

“Маю передчуття, що нам передадуть не лише ППО, а і літаки та, можливо, щось із наземної техніки, коли промисловість розкочегариться. Але на це потрібно пів року”, – розповів Арестович.

На прикінці розмови він висловив сподівання, що західні поставки зброї та засобів забезпечення й логістики дозволять українським силам випереджати російські війська в темпах та бути більш мобільними.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.