Арестович дав новий прогноз щодо закінчення війни в Україні

Арестович дав новий прогноз щодо закінчення війни в Україні

Арестович / фото: Дивись.Інфо

Війна в Україні може затягнутись на довгий час. Радник глави Офісу президента Олексій Арестович вважає, що військові дії можуть продовжуватися щонайменше до наступного літа, якщо враховувати те, що ЗСУ мають звільнити з-під окупації всі захоплені ворогом території. Свою думку він висловив в інтерв’ю Дмитру Гордону.

Про це повідомляє УНІАН.

«Коли воює така армія, як американська (5+) та іракська (3-), то все відбувається дуже швидко. У той самий час після війни може бути дуже затяжна громадянська війна. Коли в Україні розпочиналася війна, то Росія була трохи сильнішою, але тепер ситуація змінилася і ми маємо найкраще озброєння від західних партнерів», – каже Арестович.

Радник глави Офісу президента зазначив, що він упевнений, що активні бойові дії триватимуть щонайменше до Нового року. Потім все почне затихати і ЗСУ просто знищуватимуть у величезній кількості окупантів. У той же час невідомо, скільки ще триватиме цей період. Ніхто не може передбачати подальшу поведінку керівництва Російської Федерації. Вони надто непередбачувані, тому варто готуватися до численних провокацій.

Арестович наголосив ще й на тому, що РФ занадто сильно хоче почати вести переговори, тому намагатиметься «витягнути» Україну на них усіма можливими способами.

«Ніхто не говорить про капітуляцію. Навіть коли ситуація була неймовірно складною у березні, ніхто навіть не думав капітулюватись. РФ хоче, щоб Україна не вступала до НАТО, а також не претендувала на Донбас та Крим. Я вважаю, що Херсон вони повернуть. Також РФ вимагатиме зняття санкцій. У такому разі можливий повторний напад через кілька років після ретельної підготовки», – зауважив Арестович і додав, що Володимир Зеленський ніколи не погодиться на такі умови.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.