Арестович розповів про початок важкої психологічної фази війни

Арестович розповів про початок важкої психологічної фази війни

Арестович / фото: 24 канал

Чимало українців зіткнулися з тим, що у них почалася досить тяжка психологічна фаза війни. Вона триватиме доти, доки озброєння від західних партнерів не почне давати більш відчутного результату. Про те, до чого потрібно готуватись, розповідав радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

Про це повідомляє 24 канал.

Арестович зазначив, що така складна психологічна фаза спровокована тим, що люди вже просто втомилися від війни. Вона останнім часом проявляється дуже помітно, адже українці почали на рівному місці зриватися і звинувачувати всіх безпосередньо всередині країни.

«Тривалість важкої психологічної фази становитиме місяць, максимум півтора. За цей час буде отримано достатню кількість озброєння від західних партнерів, і ситуація почне стабілізуватися. Українці можуть зіткнутися із сильною депресією та в деяких моментах навіть із панікою. Але треба спробувати заспокоїтися і не звинувачувати західні країни та один одного у тому, що відбувається», – каже Арестович.

Сильно впливають ще й фінансові проблеми. Вони мали виникнути, адже треба розуміти, наскільки сильно постраждала економіка України. При цьому радник глави Офісу президента додав, що Кремлю дуже вигідно те, що українці сваряться між собою та всередині країни починається паніка. РФ спробує як найбільше розхитати ситуацію. Надалі все це використовуватиметься ще й певними політичними силами.

Наступна психологічна фаза війни нагадуватиме ту, що українці пережили у березні. Вже тоді багато хто втомився від війни та постійного страху. Але тоді ситуація була позитивнішою, адже люди відчували якусь радість від досягнення перших перемог. Добре позначалося на психологічному стані і те, що багато росіян бралися ЗСУ в полон. Зараз ситуація змінилася. Полонених ніхто не показує. Все, що знає народ, це те, що РФ атакує наші позиції, а ЗСУ б’є по окупантах у відповідь. Це стало повсякденним явищем.

Також іноді з фронту передають досить панічні повідомлення. Арестович наголосив, що найближчим часом таких повідомлень може бути дуже багато. У той самий час, дана стадія була б дуже недовгою, якби озброєння надходило швидше. На сьогоднішній день західні країни передають його невеликими партіями, тому ЗСУ не має можливості розпочати контрнаступ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.