Арестович розповів, коли ЗСУ вдарять по Кримському мосту

Арестович розповів, коли ЗСУ вдарять по Кримському мосту

Кримський міст / фото: LiveJournal

Збройні Сили України за необхідності зможуть вдарити по Кримському мосту. При цьому дуже важливо підібрати найбільш вдалий момент, щоб знищення даного об’єкта дійсно завдало величезних збитків Російської Федерації. Ця заява була зроблена 1 липня радником глави Офісу Президента Олексієм Арестовичем.

Про це повідомляє Фейгін Live.

Арестович підкреслив, що подібна атака є цілком реальною і Кримський міст може бути атакований. У той же час, зараз дуже складно говорити про те, коли саме це станеться. Загалом не можна нічого сказати про те, як далі розвиватимуться події та як зміниться плани української армії.

«Якщо виникне така потреба, то удар по Кримському мосту відбудеться. Для цього тільки потрібно підібрати потрібний час», – каже Арестович.

Про атаку по Кримському мосту серйозніше заговорили зовсім недавно і причиною цього є подія, яка сталася напередодні. Над мостом були помічені дуже великі хмари диму. У російських ЗМІ не змогли назвати точну причину, чому над Керченським мостом почав підніматися дим.

Управління федеральних автомобільних доріг «Тамань» заявило про те, що сталася серйозна ДТП, через яку вони були змушені зупинити рух. У свою чергу МСЧ Російської Федерації зробило заяву щодо того, що таке серйозне задимлення виникло через те, що поряд із мостом горить трава. Зрадник України Аксьонов, говорив про проведення російськими силовиками якихось навчань.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.