Арестович розповів, коли закінчаться ракетні удари по Україні

Арестович розповів, коли закінчаться ракетні удари по Україні

Олексій Арестович / фото: 24 канал

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів про те, коли закінчаться ракетні удари по всій території України. Він вважає, що вони наноситимуться по українським містам аж до останнього дня воєнних дій. Варто зазначити, що Росія зараз використовує саме ті крилаті ракети повітряного базування, які раніше були передані Україною РФ у результаті Будапештського меморандуму.

Про це повідомляє ТСН.

Олексій наголосив, що в цьому випадку у українського населення не має бути жодних ілюзій. На сьогоднішній день на території України немає безпечного місця, і це потрібно розуміти. Не варто нехтувати сигналами повітряної тривоги. Якщо є можливість, необхідно негайно відправитися в укриття або на крайній випадок скористатися правилом двох стінок. Водночас, Арестович не сказав, скільки саме ворог має ракет, але підкреслив, що їх досить багато для регулярних атак українських міст. Так, як РФ використовує передані Україною ракети, а в один залп входить приблизно 5-12 штук, приблизно можна порахувати, скільки саме ще залишилося ракет в наявності.

Також Арестович додав, що частина ракет Росією буде залишена на майбутнє для того, щоби провести «страшну війну з НАТО». Наприкінці він ще раз додав, що ракетні удари триватимуть мінімум місяць, тому до всього потрібно бути готовими і відразу після сигналу повітряної тривоги вирушати в укриття.

З моменту початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого ракетні атаки спостерігалися щодня практично на всій території країни. У деяких містах було сильно зруйновано інфраструктуру, а також пошкоджені житлові райони.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.