Арестович пояснив, чому “Залізний купол” не підходить Україні

Арестович пояснив, чому “Залізний купол” не підходить Україні

«Залізний купол» / фото: 24 канал

«Залізний купол» є вкрай специфічною системою озброєння. Працювати максимально ефективно вона може лише в Ізраїлі. Радник глави Офісу Президента Олексій Арестович розповів, чому в Україні не можна застосувати «Залізний купол» і чому він не принесе необхідного результату.

Про це повідомляє 24 канал.

Арестович вважає, що Збройні Сили України необхідно оснастити сучасними системами протиповітряної оборони. Від них буде набагато більше результату. Також він додав, що Україна практично повністю оточена Російською Федерацією. При цьому ситуація загострюється через те, що є спільна межа ще й із Білоруссю. Навіть якщо не враховувати море, то надто багато спільних кордонів із ворожими країнами. «Залізний купол» в Україні не принесе жодного результату, адже агресор може використати для удару різні точки.

«Вартість «Залізного куполу» дуже висока. Цих грошей буде достатньо для покупки великої кількості універсальної зброї, яка буде більш ефективною у тій ситуації, що склалася», – каже Арестович.

Крім того, радник голови ОП додав, що Ізраїль не погодився б продати Україні цю систему. Варто зазначити, що ще 9 березня США оцінили можливість застосування «Залізного куполу» на території України. Офіційний Вашингтон потім зробив заяву, зазначивши, що для використання системи українським військовим знадобиться величезна кількість тренувань та підготовок. З цієї причини було розглянуто альтернативні способи допомоги нашій державі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.