Англійська мова для дітей за стандартами Cambridge

Англійська мова для дітей за стандартами Cambridge

Сьогодні вивчати англійську можна з репетитором чи онлайн. Можна займатись цим самостійно (в інтернеті багато уроків). Та постає питання, де краще навчати англійської дітей? Є чудова онлайн-школа англійської All Right. Тут навчають за стандартами Cambridge та CEFR. На офіційному сайті школи https://allright.com/ можна записати дитину на курси та почерпнути безліч корисної інформації. 

Звичайні уроки для дитини будь-якого віку будуть “нудними”, тому навряд чи вона зможе довго зосереджуватись на навчанні. Для цього викладачі All Right розробили супер сучасну методику.

Живе спілкування, актуальна чиста мова (а не часів Байрона як міленіали та діти 90-их вивчали за підручником Плахотника), цікаві завдання та постійний інтерактив. Все це діти отримують при вивченні англійської.

Щоб дітвора була задоволена та вбирала якісно знання, англійською мовою вони:

  • займаються під час гри у Minecraft;
  • спілкуються з носіями мови (викладачі та куратори із  США та Великобританії, Філіппін, Південної Африки, Польщі та України);
  • виконують домашнє завдання;
  • працюють над творчими проєктами, презентаціями тощо.

Є курси для дітей різних вікових груп (від 4 до 12 рочків). Навчання проходить за міжнародними стандартами. Діти отримають сертифікати, зможуть складати іспити на знання англійської мови (що дуже потрібно для навчання в іноземних закладах). 

Переваги навчання в All Right

Особливий метод викладання забезпечує 100% уваги викладача кожній дитині. Це зовсім не схоже на традиційні уроки в класі чи групові семінари, коли вчитель один, а дітей багато.  У школі навчаються 20 тисяч студентів із 46 країн світу і працюють 60 викладачів.

Якщо сумніваєтесь, чи сподобаються заняття дитині, можна потрапити на безкоштовний пробний урок. Це допоможе визначити рівень знань, дитина познайомиться з програмою без стресу. Онлайн дає змогу навчатись де та коли вам зручно! Процес вивчення англійської можна легко поєднувати зі школою, спортивними секціями та гуртками. 

У такому середовищі, як в All Right дитина буде спілкуватись не соромлячись свого акценту. Тут допоможуть засвоїти всю необхідну інформацію, навчать не плутати часи, гарно писати та легко читати літературу мовою оригіналу.

А ще в цій школі доступні ціни. Наприклад курс з 8 уроків коштує всього 280 грн/урок. Дається 2 уроки на тиждень, із домашніми завданнями, консультаціями. Чим більше уроків, тим менша ціна! більше деталей можна дізнатись на сайті або за вказаними контактами.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.