Анексія українських територій стане катастрофою для Росії

Анексія українських територій стане катастрофою для Росії

Володимир Зеленський / фото: 24 Канал

У світі всі чудово розуміють, що спроба анексувати окуповані території України стане катастрофою для Росії.

Про це у своєму відеозверненні заявив Володимир Зеленський.

За словами президента, єдиний спосіб закінчити війну – повністю звільнити територію України. Поки не прийшла Росія, в Україні було нормальне життя і воно повернеться, як тільки ми витіснимо її зі своїх територій. Це єдиний шлях до нашої перемоги.

«Ніхто не знає, скільки часу знадобиться для того, щоб пройти весь шлях, але ми впевнені, що жодна маніпуляція чи злочин Росії не зіштовхне нас із цього шляху», – сказав Володимир Зеленський.

Окрім цього, президент України звернувся до росіян, заявивши, що, бажаючи приєднати території України, Росія приєднається до катастрофи, яку вона принесла нам разом із окупацією.

За його словами, Росія остаточно знищить інституції державності, що залишилися. Вбиваючи громадян України на захоплених територіях, вона збільшує кількість могил і в себе. Влаштовуючи на окупованих територіях катівні, Росія неминуче принесе їх у свою країну. Тільки так тепер діятимуть російські спецслужби та поліція. А ті, хто приніс в Україну смерть, тортури та зґвалтування, віднесуть їх із собою додому.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.