Аналітик спрогнозувала найкращий і найгірший сценарій війни в Україні

Аналітик спрогнозувала найкращий і найгірший сценарій війни в Україні

Карін фон Гіппель / фото: CNN

За найбільш сприятливого прогнозу Україна швидко просуватиметься вперед, отримавши у короткі терміни всю необхідну зброю. Затягування війни може стати найгіршим сценарієм розвитку війни, адже продовжить руйнування країни.

Про це розповіла Генеральний директор Королівського об’єднаного інституту досліджень оборони та безпеки (RUSI) Карін фон Гіппель під час дискусії на форумі в Давосі.

Вона зазначила, що зараз не можна  допустити сценарію, при якому у Росії буде час переозброїтись та перегрупуватись. Спікер нагадала, що росіяни, швидше за все, планують провести новий раунд мобілізації і саме тому, вкрай важливо обговорити військову допомогу Україні під час зустрічі у форматі «Рамштайн». 

За словами Карін фон Гіппель, зараз Україна найбільш потребує зенітно-ракетних комплексів Patriot, на яких вже проходять навчання українські військові в США, і танків, які допоможуть виштовхнути росіян з окупованих територій.

«Найкращий сценарій – це постачання в  Україну зброї, яка їй необхідна, в найкоротші терміни. Найкращий варіант – це швидке просування  України вперед. Ми не хочемо, щоб у Росії був час переозброїтися та перегрупуватися», – заявила Карін фон Гіппель.

Найгірший сценарій, на її думку, це затягування війни, під час якої буде продовжуватися руйнування країни та загибелі людей.

“Якщо він (президент РФ Володимир Путін – ред.) зрештою залишиться при владі, це буде значний виклик для західних країн, тому що хто може потиснути руку цьому чоловіку, навіть якщо буде мирна угода”, – додала вона, вказавши на те, що на руках очільника Кремля смерті цивільних людей, порушення міжнародних норм, а також правил і звичаїв ведення війни.  

За її словами, “всі повинні думати, що робити з цим далі”, натякнувши, що не лише продовження санкцій матиме місце у боротьбі з російською агресією.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.