Американський генерал назвав головну умову перемоги України у війні

Американський генерал назвав головну умову перемоги України у війні

Генерал Марк Милли / фото: ВВС

Росія не може підкорити Україну і досягти своїх політичних цілей військовим шляхом. Водночас, Україні буде дуже складно звільнити свої території від окупантів. Єдина умова для цього – крах російської армії.

Про це повідомляють Новини Планети з посиланням на інтерв’ю голови Об’єднаного комітету начальників штабів США генерала Марка Міллі для Financial Times.

Американський генерал стверджує, що російській армії практично неможливо досягти своїх політичних цілей в Україні військовим шляхом. Цілком очевидно, що  Росія не зможе захопити Україну. Однак і українській армії буде вкрай складно деокупувати свої території. За словами Міллі, для повної деокупації України потрібний повний крах російської армії. 

“Дуже, дуже важко Україні цього року вигнати росіян з кожного метра окупованих Росією територій України. Не можна сказати, що це не може статись. Але це буде надзвичайно складно і означатиме фактично крах російського війська”, – заявив генерал США.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, чи минув момент для дипломатії між Москвою і Києвом Міллі сказав, що можливість для перемовин є в будь-який момент. 

“Тому, ймовірно, війна Росії проти України має завершитись перемовинами і вікно можливостей для дипломатії може виникнути в будь-який час”, – заявив генерал США і додав, що наразі жодна зі сторін не готова до переговорів і сторони конфлікту “загрузли у своїх цілях”. 

Міллі заявив, що війна в Україні повторює уроки Другої світової війни. Агресію потрібно зупиняти твердістю, стримуванням і військовою силою. Однак у випадку Росії ставки вищі через те, що вона є “великою країною з ядерним арсеналом”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.