Американка отримала диплом через 71 рік після вступу

Американка отримала диплом через 71 рік після вступу

Джойс Дефо / фото: CNN

Джойс Дефо — найнезвичайніша студентка з Іллінойсу. З моменту її вступу до університету до моменту отримання диплома пройшов 71 рік! Вона складала іспити разом з дівчатами, які їй годилися в правнучки.

Про це повідомляє CNN.

Не те щоб Джойс не хотіла вчитися або навчання їй важко давалося, нічого подібного не було. Жінка прожила насичене життя, у неї просто не залишалося часу на лекції та семінари.

Американка вступила до Університету Північного Іллінойсу в далекому 1951 році. Вона обрала спеціальність “домашнє господарство”. Пані була зовсім юною студенткою, коли зустріла кохання всього свого життя і вийшла заміж. У шлюбі один за одним з’явилося троє дітей. Молодій багатодітній матері не було з ким їх залишати, і вона відклала освіту.

Джойс Дефо каже, що думала про повернення до навчання, коли діти підросли, але не змогла здійснити мрію. Річ у тому, що жінка рано овдовіла. Тоді їй було зовсім не до навчання. Йшов час, багатодітна мама відпустила втрату і познайомилася з чоловіком. Знову спалахнули почуття, пара одружилася. У цьому шлюбі з’явилося ще 4 дитини.

Тільки коли всі 7 дітей виросли та стали на ноги, у Джойс з’явився час на себе. Жінка зовсім не шкодувала, що не змогла закінчити університет, а вирішила відновитися в ньому і отримати диплом.

Онуки подарували їй хороший ноутбук і навчили ним користуватися. Тоді Джойс спочатку почала переглядати безплатні онлайн лекції. Пізніше вона почала ходити до університету. Через 3 роки після навчання їй все-таки вдалося скласти іспити та отримати диплом. Подумати тільки, пройшло майже три чверті століття, а Джойс не забула про свою мрію і змогла закінчити університет. Жінка стала найкращим прикладом і мотиватором для своїх дітей, онуків і правнуків.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.