Американець знайшов незвичайну змію з двома головами

Американець знайшов незвичайну змію з двома головами

Двоголова змія / фото: Daily Express

Житель Небраски знайшов незвичайну змію з двома головами. Плазун з рідкісною мутацією виглядає просто огидно, немов потвора з фільмів жахів. Таких тварин можна зустріти нечасто. У дикій природі змії-мутанти рідко виживають. Найчастіше будь-які відхилення призводять до смерті відразу після вилуплення гада з яйця

Про це повідомляє Express.

Чоловіка звуть Джошуа Маршалл, він проживає в місті Клей-Сентер. Двоголову змію він виявив у дворі свого будинку. Джошуа наводив порядок у дворі та вирішив розчистити кущі, прибрати опале листя, старі колоди. І ось під старим шматком дерева він побачив щось незвичайне, схоже на двох змій. Чоловік придивився і зрозумів: голови дві, а тулуб один. Спочатку подумав, що змія може бути отруйною, але по окрасу зрозумів, що це вуж.

Найбільше вразило чоловіка, що у вужа було дві голови. Джошуа зловив рептилію і помістив її в банку. Спочатку він показав знахідку своїй нареченій. Та запропонувала не випускати змію, а звернутися в природоохоронну службу. В інтернеті вони знайшли контакти та подзвонили в Центр охорони дикої природи і парків штату, щоб розповісти про знахідку. Там спочатку не повірили, коли почули розповідь про двоголового вужа: живого і великого. Диспетчер подумала, що це дитячий розіграш, але про всяк випадок вислала машину з експертами. Через деякий час в будинок Джошуа приїхали і забрали рідкісний екземпляр.

Вивченням змії зайнявся серпентолог Денніс Ферраро. Професор Ферраро, який спеціалізується на рептиліях і присвятив їх вивченню все життя, розповів, що подібні мутації траплятися через неправильний код під час ембріонального розвитку. Це перший випадок, коли він за роки роботи побачив двоголову змію живою на власні очі. Найчастіше дитинчата змій гинуть відразу після того, як вилупляться з яйця. Те, що цей вуж виріс — справжнє диво природи.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.