Актор Іван Охлобистін радіє, що поїде воювати в Україну

Актор Іван Охлобистін радіє, що поїде воювати в Україну

Іван Охлобистін  / фото: росСМИ

Популярний російський актор Іван Охлобистін зробив заяву щодо того, що має намір їхати воювати на території України. Про це Олександр Ніконов написав на своїй особистій сторінці у Facebook практично одразу після того, як до нього зателефонував Охлобистін, щоб повідомити «радісну» новину.

Варто зазначити, що Охлобистін не лише успішний актор. Він ще почав служити Господу. До 2010 року він обіймав посаду священика РПЦ, але потім звернувся до патріарха Кирила з проханням на якийсь час звільнити його від покладених на нього обов’язків священика.

Олександр Ніконов поділився тим, що всі телефонні розмови автоматично записуються. Він вирішив розшифрувати розмову з Охлобистіним і продемонструвати її всім. Ніконов звернув увагу на те, що Іван був п’яний і, швидше за все, дзвонив не йому першому. Олександр не підтримує війну проти України і неодноразово заявляв, що Росія вже давно програла. А Охлобистін не став з ним погоджуватися.

«Якщо станеться так, що наша країна програє, то програють і всі інші. Не залишиться нічого і нікого, але, крім нас, ніхто не готовий до можливого Апокаліпсису. Із цим згоден абсолютно весь народ. Нікому не потрібний світ, у якому ми не переможці. І я тішуся, що зможу відправитися туди і розплатитися за всі ті приниження, що ми зазнавали протягом 30 років», – каже Охлобистін.

Наприкінці розмови актор додав, що їхатиме він разом зі своєю дружиною. Слід зазначити, що сім’я має шістьох дітей. Також Охлобистін додав, що воюватиме і Захар Прилєпін. Їхати в Україну актор разом із дружиною збираються із гуманітарним конвоєм, який вирушить через Ростов, але уточнив, що спочатку потрібно «зробити зуби».

Закінчив дзвінок Охлобистін радісними вигуками, що росіяни всіх уб’ють і підірвуть цей світ. Раніше він заявляв у ході розмови, що навіть не буде проти, якщо Путін все ж таки наважиться вдарити по ворогові ядерною зброєю.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.