6 продуктів, що сповільнюють процес старіння після 40 років

6 продуктів, що сповільнюють процес старіння після 40 років

Продукти, що допомагають уповільнити старіння / фото: freepik.com

Секрети молодості у кожного свої: у когось це б’юті-процедури, у когось спорт і дієта, комусь пощастило з генетикою. Але є ще один ключ до молодості — це харчування. Вчені назвали 6 продуктів, які допоможуть довше залишатися молодим після сорока років.

Про це повідомляє Eat This Nor That.

Наш організм складається з клітин, і ті в результаті своєї життєдіяльності можуть утворювати небезпечні речовини. Йдеться про розпад жирів, запальні процеси, обмін речовин і т.д.. Ці речовини називаються вільними радикалами, і вони атакують здорові клітини організму. Це призводить до нових запалень, передчасного старіння.

Лікарі кажуть, що фісташки допоможуть нівелювати вплив вільних радикалів. Річ у тому, що ці горіхи дуже багаті антиоксидантами. Додайте їх до свого раціону і самі в цьому переконаєтесь.

Жирна риба теж допомагає уповільнити старіння. Особливо корисні лососеві, а також морська і океанічна риба. Вони багаті на омега-3, які необхідні для молодості мозку. Так, він теж старіє, погіршуються когнітивні функції, пам’ять, притупляються емоції. Омега-3 дозволить вам залишатися молодими душею і розумом.

Журавлина — цю ягоду люблять не всі, а даремно. Вона дуже корисна і уповільнює процеси старіння. Додавайте її в чаї, пийте морси з неї і вже через 3 місяці, помітите, як відчуваєте себе на 5 років молодше.

Помідори — доступний всім овоч є справжнім джерелом молодості. Помідори, так само як і фісташки борються з вільними радикалами, які виникають при старінні.

Полуниця — смачна ягода багата вітаміном С. Як відомо, цей вітамін корисний для сяйва шкіри, здоров’я судин і серця. Тільки вживати полуницю потрібно по сезону і в свіжому вигляді, тоді ви візьмете максимум користі.

Темно-зелена листова зелень — в ній дуже багато вітаміну Е, який ще називають вітаміном краси і К (покращує пам’ять, покращує когнітивні функції).

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.