5 продуктів, які шкодять вашому серцю

5 продуктів, які шкодять вашому серцю

Які продукти шкодять серцю / фото: freepik

Їжа впливає на наше здоров’я. І дуже часто, людина думає, що споживає корисний продукт або страву, а насправді ця їжа є шкідлива. Так, наприклад, лікар назвала топ-5 “корисних” продуктів, які шкодять нашому серцю.

Про це повідомляє CNBC.

Елізабет Клодас — одна з кращих кардіологів у світі розповіла, які 5 продуктів тільки на перший погляд, корисні. Насправді вони можуть стати причиною хвороб серця, привести до загострення вже наявних захворювань і стати причиною ускладнень.

5 псевдо-корисних продуктів

На першому місці опинився хліб. Кардіолог каже, що в хлібобулочних виробах дуже багато натрію. Тому любителям хліба варто бути обережнішими, адже любов до мучного може стати причиною серйозних серцевих захворювань.

Уявіть, тільки в одному звичайному бублику може бути 500 мг натрію. Рафінована мука теж небезпечна, через неї може підвищитися рівень цукру в крові. Лікар радить звести споживання мучного до мінімуму.

На другому місці опинився маргарин. По-перше, в його складі є пальмова олія (трансгенні жири, дуже отруйні для людини). По-друге, в ньому дуже багато насичених жирів, а вони можуть стати причиною холестеринових бляшок. Краще вживайте рослинне і вершкове масло. Перевіряйте їх склади, і не купуйте маргарин.

На третьому місці знежирене молоко. Не купуйте його і не пийте, якщо не хочете проблем із серцем. Можна замінити його молоком з мигдалю чи кеш’ю, щоб отримати насичені жирні кислоти. Від знежиреного коров’ячого молока краще відмовитися зовсім.

Ще один ворог серця — це дієтична сода. Підсолоджувачі, які в ній є можуть стати причиною ожиріння і діабету. Звичайно, на роботі серця содова теж позначиться негативно.

Батончики з гранолою — справжня бомба уповільненої дії для організму, і для серця, в тому числі. У них багато підсолоджувачів, часто в складі зустрічається пальмова олія, а це справжня отрута для серця.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.