5 особливостей дійсно крутезного геймерського столу

5 особливостей дійсно крутезного геймерського столу

Фото https://aklas.ua/. Стіл геймерський Cougar Deimus

Грати потрібно з комфортом. Тому комп’ютерний стіл повинен бути геймерським. Щоб ми вважали його саме таким, йому треба мати підставки, бічні стійки, полиці під акустику, отвори для проводів. Але не тільки.

Є провідні дизайнерські та конструкторські ідеї, завдяки яким сучасні геймерські столи стають ще більш ергономічними та зручними. Розглянемо п’ятірку найвдаліших рішень, кожне з яких працює на комфорт багаточасових сесій в улюблені шутери, стратегії, спортсими.

Підйомний механізм у ніжках столу

На перший погляд здається, що це дрібниця, але на практиці вона значно економить вільний простір. Ви виставляєте потрібну висоту з пульта, який розташований на передній кромці столу, без жодного ризику за щось випадково зачепитися рукою. Електропривод, до речі, надійно сховано під стільницею, в царзі, завдяки чому конструкція не перевантажена зайвими елементами.

Сталевий каркас з карбоновим покриттям

Таке рішення забезпечує:

  • легкість при загальній міцності конструкції;
  • антиковзаюче покриття.

На такому столі не проблема розставити навіть декілька моніторів та/або клавіатур.  Він зможе надійно “нести” на собі всю необхідну техніку протягом багатьох років. За ним маленькому геймеру буде зручно дорослішати.

До речі, обирати дитячі комп’ютерні крісла потрібно так само ретельно, як і столи. Бо від їх ергономіки значно залежить формування постави хлопчиків та дівчат.

IxnYUnfVaYxg2Heedeg8u0BQm7Fn61nxDtEYoM_gRGzC9bOGd1rkqSEMQBMprLVapBKxEfSyV-67aMvaiS848PeDSZIANe2fyPXf97EEqslA5Cvv2E-UIKANIJS5E409_ORml0UcgQv0MIqAX69_ya7iOTK1woDlEqPBEi25IemAo_lNcbS8Tsg1oo4R

Фото https://aklas.ua/. Крісло дитяче FunDesk Primavera

Нахил стільниці на 10 градусів

Ще один простий конструкторський хід, але він забезпечує більше місця під передпліччя геймера. Це дозволяє комфортніше розміщати руки, гарантувати собі максимальну свободу рухів і не так швидко втомлюватися.

Кут нахилу стільниці топ-моделей можна регулювати за допомогою поворотних основ. Це дозволяє індивідуально підібрати найзручніше положення.

Кутова форма ніжок

Таке конструкторське рішення надає відразу 2 практичні переваги:

  • вдвічі більш надійна підтримка стільниці (в порівнянні з прямими ніжками);
  • дуже ефектний зовнішний вигляд.

Меблі з настільки модерновим дизайном подобаються молоді та допомагають створити у кімнаті відповідну атмосферу драйву та перемоги. До того ж ніжки кутової форми забезпечують достатньо вільного місця не тільки для ніг геймера, а ще й для системного блоку та акустики.

Вбудовані засоби мультимедіа

Сьогодні розробники розміщують у металевому каркасі та під стільницею USB-хаби, кардрідери, зарядні пристрої, елементи підсвітки. Знаходиться місце навіть для невеликих колонок (потужністю до 60 Вт).

Цілком реально купити геймерський стіл, який буде мати відразу декілька з цих 5 особливостей — оберіть, придбайте, сядьте за нього, з часом ви побачите, що грати стало зручніше.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.