41-річний чоловік з Нідерландів став батьком 550 дітей

41-річний чоловік з Нідерландів став батьком 550 дітей

Джонатан М / фото: Facebook

У Нідерландах є чоловік, якому суд заборонив бути донором сперми. Причина гранично проста – він вже став батьком для понад півтисячі дітей. Згідно з вимогами до донорів сперми він досяг свого максимуму. 

Про це повідомляє Politico.

Відомо, що чоловік пропонував свою сперму в якості біоматеріалу не тільки в Нідерландах. Її купували в данському банку сперми Cryos, а також на онлайн платформах. В цілому його насіння було зареєстровано в 11 Нідерландських клініках з лікування безпліддя. 

Його анкета і дані так сподобалися різним сімейним парам, які бажають стати батьками, що він дуже швидко став біологічним батьком для 25 дітей в 11 сім’ях у себе в країні.  Згідно з місцевим законодавством – це максимум. 

Але хитрий нідерландець продовжив “заробіток” на спермі. Він звертався в різні центри репродуктивної медицини та надавав про себе неправдиву інформацію кожен раз.

Розслідування показало, що вже у 2017 році він був батьком, як мінімум для 102 дітей. Але ж таке байдуже ставлення до законів могло б зіграти злий жарт в майбутньому. Невідомо скільки кровних братів і сестер могли б вступити один з одним у відносини, не підозрюючи про спорідненість. Поки що відомо про те, що понад 550 дітей народилися від одного біологічного батька. 

У суді вдалося встановити, що чоловік усвідомлено брехав і надавав свою  біологічну рідину, знаючи, що порушує закон. Тому вирок був наступним: чоловікові заборонили здавати сперму і рекламувати себе як донора. Тепер сім’ї можуть подати в суд на клініки та хитрого нідерландця для стягнення моральної шкоди. Цілком можливо, що незабаром горе-донор повинен буде виплатити багатомільйонні компенсації.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.