166 день війни: у Генштабі ЗСУ розповіли про обстановку на фронті

166 день війни: у Генштабі ЗСУ розповіли про обстановку на фронті

166 день війни / фото: Українські Новини

Російська Федерація все ще продовжує воювати з Україною і при цьому зазнає величезних втрат. Буквально минулої доби ЗСУ змогли ліквідувати щонайменше 140 оккупантів. 

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

За весь час війни українські військові ліквідували понад 42 тисячі ворожих солдатів, а також безліч військової техніки. Найбільші втрати були завдані ворогові на Донецькому напрямку. Водночас, на Півдні та Сході України на сьогоднішній день тривають максимально жорстокі бої.

На Краматорському напрямку окупанти використовували танки, ствольну та реактивну артилерію у безпосередній близькості від Сіверська, Краматорська, Григорівки та Спірного. Російські війська почали наступ поряд з Верхньокам’янське, але через занадто великі втрати практично відразу були змушені відступити. Вони хотіли покращити своє тактичне становище, але їхній план провалився.

На Бахмутському напрямку було обстріляно не лише військову, а й цивільну інфраструктуру. Крім того, ворог продовжує розвідку. На Авдіївському напрямку було здійснено спробу наступу на Авдіївку, Піски та Невельське, але ЗСУ змогли повернути окупантів назад.

На Запорізькому та Новопавлівському напрямах обстріли ворожими військами велися поряд з такими населеними пунктами, як Костянтинівка, Новоданилівка, Новосілки, Полтавка, Оріхове. Наступ намагалися здійснити загарбники поряд з Мар’їнкою, але ЗСУ змогли відбити його і ворог не зміг досягти поставленої мети.

Вночі 8 серпня українські захисники вельми непогано попрацювали по ворожим позиціям, що знаходяться на окупованих територіях. Мости, які розташовані через Дніпро у Новій Каховці та Херсоні, були знову пошкоджені. На цьому ЗСУ не зупинилися і змогли додатково знищити ще кілька баз ЗС РФ, де вони зберігали боєприпаси.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.