108-річна жінка поділилася секретом свого довголіття

108-річна жінка поділилася секретом свого довголіття

Дороті Тенант / фото: CTV News Ottawa

3 липня жінка з Канади збирається святкувати свій 108 день народження. Вона увійшла до числа довгожителів і поділилася секретом свого довголіття. Він виявився досить простим і доступним всім людям.

Про це повідомляє CJOH-DT.

Дороті Теннант народилася у невеликому місті Голборні у 1914 році. Варто зазначити, що незабаром воно стало передмістям Оттави. Тоді в столиці Канади проживало не більше 100 тисяч людей. З того часу минуло буквально 50 років.

Протягом усього свого життя Дороті перебувала у Оттаві. Вона змогла пережити дві світові війни, дві пандемії та отримала можливість спостерігати за тим, як рідне місто перетворювалося на величезний мегаполіс. Теннант не може з точністю сказати, що саме стало причиною її довголіття, але все ж таки має деякі припущення.

«Мене постійно запитують, як я змогла дожити до такого поважного віку. Якщо чесно, то я не маю уявлення. Дехто каже мені, що причиною є розсільний сир. Мій чоловік був сироваром, тому в моєму раціоні весь час був сир», – каже 107-річна американка.

Теннант проживає на сьогоднішній день у будинку для літніх людей. Персонал хоче провести для неї свято. При цьому досвідчені співробітники говорять про те, що вони шоковані віком Дороті і раніше не бачили таких старих людей. Вони наголосили, що 108 років – це нереально багато. Слід зазначити, що сину довгожительки вже виповнилося 82 роки.

Син Дороті Теннант хоче відвідати її на день народження. Як подарунок буде влаштовано розважальні поїздки, одна з яких відбудеться в казино. Теннант дуже хоче випробувати свій успіх, зігравши в одноруких бандитів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.