105-річна мешканка Лондона поділилася секретом довголіття

105-річна мешканка Лондона поділилася секретом довголіття

Ирен Гилберт / фото: Chronicle Live

Уродженка Паддінгтон (Лондон) нещодавно відзначила свій 105-ий День Народження. Жінка народилася в далекому 1917 році, пройшло більш як сто років, і вона прекрасно себе почуває. Нещодавно вона поділилася своїм секретом міцного здоров’я, і розповіла, що їй продовжує життя.

Про це повідомляє Chroniclelive.

Перше, на що жінка рекомендує звернути увагу — це атмосфера у родині. Ірен Гілберт має дружну і міцну сім’ю. Друге, що їй допомагає перебувати в доброму розумі та здоров’ї — це смакові вподобання у їжі. Довгожителька розповіла, що дуже любить фрукти та овочі, не їсть шкідливу їжу і ретельно стежить за харчуванням.

Зараз вона проживає в будинку пристарілих. Британці забезпечений хороший догляд і відмінні умови для життя. Її регулярно відвідують родичі. На 105-річчя внучки привезли бабусі величезний розкішний торт, дорогі шоколадні цукерки й накрили святковий стіл для її друзів по пансіонату.

Однак жінка не доторкнулася до цукерок і лише ледь спробувала іменинний торт, зате щедро пригощала всіх друзів і родичів. Британка зізналася, що не любить солодке і вважає, що в такому віці цукор їй зашкодить. Також вона помірно споживає м’ясо, негативно ставиться до алкоголю й обожнює чай замість кави. Важко повірити, але лікарі кажуть, що в Ірен відмінні показники здоров’я, хороша пам’ять і завжди прекрасний настрій.

Виходить так, що скільки б вчені не намагалися знайти еліксир молодості, вічного життя чи унікальний засіб від усіх хвороб, найефективніший спосіб продовжити вік — стежити за тим, що лежить в обідній тарілці.

Цікавий і той факт, що Лондон не входить в блакитну зону (так називаються території, де найбільші концентрації довгожителів). Сьогодні у світі таких місць всього 5, це: острів Окінава, провінція Ольястра, місто Лома-Лінда, Острів Ікарія та острів Нікойя.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.