103-річна британка розкрила секрет свого довголіття

103-річна британка розкрила секрет свого довголіття

Марджорі Спікінг / фото: The Stray Ferret

Марджорі Спікінг — мешканка Великобританії, яка нещодавно відзначила 103-ий День Народження! У своєму рідному місті вона справжня легенда, родичі її люблять, друзі обожнюють. Щороку англійку просять поділитися секретом довголіття. І ось, вона поділилася таємницею.

Про це повідомляє  The Stray Ferret.

Старенька проживає в будинку престарілих, але при цьому веде активний спосіб життя, комунікабельна, дружелюбна і абсолютно самостійна у всіх повсякденних справах. Пансіонат, де вона знаходиться, розташований в графстві Норт-Йоркшир.

Спеціально для шанованої іменинниці працівники пансіонату попросили всіх жителів в окрузі привітати довгожительку листівками. В результаті іменинниця отримала понад 500 листівок з теплими привітаннями. На знак подяки Марджорі поділилася секретом свого довголіття.

Спробуйте відгадати, в чому секрет? Можливо, це якась дієта або особливий раціон. Може бути, це щоденні прогулянки, танці і спорт? Ні, все виявилося на багато простіше. Відповідь була такою: “багато печива і багато чаю.». Також старенька щодня з’їдає трохи меду. Вона твердо переконана, що саме ці продукти допомогли їй дожити до 103 років.

Також Марджорі сказала, що ніколи ні в чому собі не відмовляла. Завжди їла солодке, коли хоче. Вона ніколи не дотримувалася спеціальних дієт. Старенька каже, що жити потрібно в любові до себе. Як же вона все-таки права, адже життя дане не для того, щоб відмовляти організму в простих радощах, як наприклад, печиво або шматочок шоколаду.

Хочеться відзначити ще й величезну турботу пансіонатів. З таким теплим ставленням до старих ставляться не в кожній країні. Хороший догляд, турбота і відмінні умови для проживання дають можливість британцям доживати до глибокої старості.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.