Туристична страховка онлайн від Travel Insurance та її переваги
 Услуги  06.06.201934  05.0

На сайті Travel Insurance клієнт має можливість оформити туристичний страховий поліс у режимі онлайн. Вигоди подібного виду оформлення полісних документів очевидні: клієнт економить час і гроші, так як для оформлення документів йому навіть не потрібно виходити з квартири; крім того, відсутність необхідності утримувати офіс і платити зарплату персоналу страховій компанії зазвичай компенсують тим, що пропонують своїм клієнтам широкі програми лояльності та знижки.

Які проблеми бувають у туристів без страхового поліса?

У ряді країн до туриста пред'являється обов'язкова вимога: мати при собі страховий поліс. Це стосується, наприклад, усіх країн, що входять у шенгенську зону. Крім того, поліс дозволяє клієнтові відчувати себе в безпеці у чужій країні. Нерідкі випадки настання цивільної відповідальності туриста: тоді, якщо у нього є страховка, йому будуть запропоновані адміністративні або юридичні консультації.

Порядок оформлення туристичної страховки онлайн від Travel Insurance у будь-яких містах України

Для оформлення туристичної страховки онлайн на сайті travel-insurance.kiev.ua клієнту необхідно заповнити інтуїтивно зрозумілу електронну форму, в якій покроково збирається вся необхідна компанії інформація. Як правило, клієнту необхідно вказати:

 • країну для туристичної поїздки;
 • страхову суму;
 • вибрати програму страхування;
 • вказати кількість осіб, що страхуються і їх вік; визначити дату в'їзду і виїзду з країни;
 • вказати мету поїздки.

Всі ці фактори безпосередньо позначаються на вартості послуг страхової компанії: наявність осіб, що страхуються старше 75-ти років підвищує вартість поліса. На його ціну істотно впливає і мета поїздки: в разі туристичної подорожі для занять активним відпочинком або екстремальними видами спорту клієнту пропонується розширена страхова програма.

Порядок і список виплат при настанні страхового випадку

Повний перелік туристичного страхування (за максимальною програмою) передбачає компенсацію збитку:

 • при наданні екстреної медичної (окремим пунктом йде стоматологічна) допомоги;
 • послуги з доставки хворого у лікарню;
 • збиток у разі необхідності репатріації тіла;
 • оплата приїзду у країну родичів;
 • компенсація втрати багажу;
 • компенсація за надання юридичної або адміністративної допомоги у разі громадянської відповідальності туриста.

Сервіс Travel Insurance пропонує до 15% знижки на оформлення страховки для в'їзду ву країни шенгенської зони або СНД. Крім того, регулярно надаються знижки на оформлення документів ОСАГО, КАСКО, Зелена Карта. Ви хочете придбати страховий поліс онлайн у місті Чернівці або у інших містах України - заходьте за посиланням на сайт страхового сервісу.


Загрузка...

Всего комментариев: 0