Критерії вибору та особливості весільної поліграфії від компанії «Event-cards»
 Отдых  11.09.2017386  05.0

Критерії вибору та особливості весільної поліграфії від компанії «Event-cards»

Через місяць у нашій сім’ї з’явиться невісточка Оленка. Старший син прийняв рішення одружитися з нею. Ми з чоловіком запропонували майбутнім молодятам свою поміч у питанні організаційних заходів, серед яких виготовлення запрошень на весілля стояло на першому місці. Клопоти перед такою важливою подією завжди пов’язані с втратою дорогоцінного часу та нервів.

Під час пошуку компаній, які надають послуги друку листівок для запрошення шановних гостей на святкування важливих подій, нашу увагу привернув інтернет-магазин «Event-cards». Великий вибір весільної поліграфії викликав захват та захоплення. Кожна із листівок, представлена на сайті https://event-cards.com/ua, відрізняється відмінним смаком та новомодним ексклюзивним дизайном.

Критерії вибору запрошень на весілля

Серед основних критеріїв вибору листівок для запрошення вельмишановних гостей на весілля нашого сина та Олени, нам хочеться відмітити такі характеристики:

  • готова продукція із колекцій Filigree, Rose Italy, Modern & avant-garde і Classic чи виготовлення запрошень на замовлення клієнта, згідно його побажань, переваг, фінансових можливостей;
  • довжина, ширина, товщина, колір листівок та їхня форма;
  • стиль запрошення, який буде відповідати тематиці весілля;
  • якість та кількість матеріалу, необхідного для виготовлення листівок по індивідуальному ескізу молодят;
  • елементи декору: гарні узори. візерунки, філігранні мережива, виконані лазерною висічкою, намистини, стрази, акварельні малюнки, брошки, тиснення з використанням золотої. сріблястої фольги, шовкографія, 3D-формат, який надає можливість отримати об’ємні запрошення на весілля, фотографії, вибрані молодятами, різнокольорові атласні стрічки;
  • креативність тексту, надрукованому на запрошувальній на весілля листівці;
  • ціна одиниці виробу та мінімальне замовлення.

Особливості весільної поліграфії від компанії «Event-cards»

Маємо бажання відзначити переваги весільних запрошень, виготовлених професійними майстрами компанії «Евент-кардс». Продукція відрізняється відмінною якістю матеріалів, особливим стилем, оригінальністю, неповторністю. Помірні ціни дозволяють замовити ексклюзивні запрошення на велику кількість гостей, включаючи тих людей, які не надали стовідсоткову гарантію на своє перебування на весіллі. Для надійного захисту листівок від пошкодження на сайті інтернет-магазину «Евент-кардс» завжди можна замовити конверти та спеціальні коробочки у вигляді футлярів. Співпраця с менеджерами компанії доставила позитивні емоції та підтвердила високий рівень їхнього професіоналізму.

Рекомендуємо компанію «Event-cards» для виготовлення якісної, оригінальної та ексклюзивної весільної поліграфії!

Ірина Горбенко


Загрузка...

Всего комментариев: 0