Кухня у скандинавському стилі від дизайнера інтер'єру Ірини Карликової
 Интерьер  21.01.201975  05.0

Кухня - одне з головних приміщень в будинку. Саме тут збирається вся сім'я після трудового дня, щоб повечеряти і побути в теплій і затишній атмосфері. Оформленню кухні більшість людей приділяють особливу увагу.

Особливо популярним напрямком при оформленні кухні в будинку або квартирі по праву вважається скандинавський стиль. Він приваблює своєю неординарністю, а також чистотою, легкістю і унікальністю Дане стилістичне рішення прекрасно підходить як для великих за площею, так і зовсім маленьких приміщень. Завдяки переважанню світлим тонам у інтер'єрі навіть маленька кухня в скандинавському стилі здається просторішою.

Оформлення кухні в популярному стилістичному напрямку відрізняється своєю простою презентабельністю, лаконічністю і відмінністю. Підходить як для окремого кухонного простору, так і для кухні-їдальні, кухні, поєднаної з вітальнею.

Кращі кухонні інтер'єри від Ірини Карликової

Дизайн студія інтер'єру Ірини Карликової - це команда професіоналів у сфері будівництва будинків під ключ і оформлення сучасних інтер'єрів. Скандинавський стиль, зі слів дизайнера, - це вдалий симбіоз між сучасними модними тенденціями і віковими традиціями.

У 2019 році фахівці у сфері створення модернових інтер'єрів рекомендують позбутися мотлоху і зробити головний акцент у оформленні інтер'єру на користь світла, простору, який ніяк не заважає красі і аристократичності, але при цьому робить приміщення більш пристосованим для життя.

Дизайн кухні у скандинавському стилі: головні відмінні риси

Кухонний інтер'єр, виконаний в «північному» стилі, має свої характерні особливості. Головні з них:

  • Переважно натуральні фактури. Відмова від пластику та інших винаходів сучасності. Переважно натуральне дерево, скло.
  • Достаток світлих відтінків. Цілком припустимі яскраві вкраплення і акценти, але тільки в мінімальній кількості.
  • Багатофункціональні меблі. Максимально прості геометричні форми, а також предмети, необхідні для щоденного використання або зберігання речей.
  • Багато сонячного світла і мінімум текстилю на вікнах.
  • Соковиті акценти у інтер'єрі. Йдеться про «соковиті» килими, рушники, подушки, цікаві чохли на стільці. Кухонні прикраси можуть бути як традиційними, так і більш оригінальними і навіть виконаними власними руками.

Практичність - головна особливість, на яку робиться акцент. При оформленні кухні у скандинавському стилі ніколи не використовуються непотрібні речі і занадто заумні дизайнерські рішення. Жителі північних країн не використовують на кухнях надто багато декору. Простота і функціональність у пріоритеті самих фінів і норвежців.

На сайті karlikova.com.ua представлені варіанти оформлення кухонного інтер'єру у скандинавському стилі від дизайн студії Ірини Карликової. Ви можете замовити один з дизайн-проектів або замовити розробку власного проекту з оформлення кухні у скандинавському стилі з урахуванням побажань і переваг замовника.

Якість і краса в одному інтер'єрі

Успішно реалізовані проекти оформлення кухні від Ірини карликової - це цікаві концепції, гармонійно підібрані кольорові поєднання, ергономіка простору і злагоджена робота команди професіоналів. Під час спілкування з замовником узгоджуються усі деталі і нюанси, що дозволяє задовольнити на всі 100% побажання клієнта.

Скандинавський стиль по праву називають одним з найбільш гармонійних і універсальних. Він підходить для оформлення не тільки кухонь, а й інших приміщень у будинку. Прямо зараз зв'яжіться з фахівцями дизайн студії Ірини Карликової, і ми допоможемо створити неповторний інтер'єр для вашої кухні, яка буде не тільки практичною і функціональною, а також красивою та затишною.


Загрузка...

Всего комментариев: 0