Биті і цілі авто з Америки та Канади з доставкою до України від Тризуб Авто
 Авто  08.06.201940  05.0

Простий і доступний кожному спосіб непогано заощадити на покупці авто - купити битий або цілий автомобіль з аукціону у США або Канади. Компанія Тризуб Авто пропонує великий вибір вживаних машин з пошкодженнями і без за найдемократичнішими цінами. Придбання автотранспорту з аукціону дозволяє економити від 15 до 50% вартості аналога в Україні. Безумовно, покупка машини з-за океану через посередника пов'язана з певними ризиками. Однак, правильний і відповідальний підхід, який пропонує Тризуб Авто, гарантує відмінний результат угоди. Співпраця з нами в будь-якому випадку виявляється плідною та вигідною.

Чому вигідно купувати биті авто з аукціонів США?

Практика показує, що покупка авто з незначними ушкодженнями дозволяє заощадити набагато більшу суму грошей. З кожним днем ​​попит на такі машини в Україні стрімко зростає. Вітчизняні автомобілісти замовляють биті авто з аукціонів США «під ключ» зважаючи на велику кількість беззаперечних переваг:

  • Найчастіше биті машини мають невеликий пробіг і знаходяться у кращому технічному стані, ніж б / у машини, від яких автовласники позбавляються з різних причин.
  • У випадку з покупкою авто після ДТП такий фактор, як комплектація, практично не має впливу на ціну.
  • Ви отримуєте рівно те, що бачите на фото і в описі. Спеціальні бази даних аукціонів і детальна перевірка кожного лота гарантують правдивість поданої інформації.

Де купити цілий або битий автомобіль з Америки?

Найвигідніші за ціною і якістю лоти з аукціонів пропонує компанія Тризуб Авто. Ми співпрацюємо безпосередньо з найбільшими майданчиками з продажу цілих і битих машин. Середній розмір економії при співробітництві з нами становить не менше 20-30%.

На сайті компанії представлена ​​докладна інформація про актуальні пропозиції на аукціонах. Також ви можете вибрати один із запропонованих варіантів авто, які вже знаходяться в Україні або в дорозі.

При зверненні до нас ви отримуєте унікальну можливість вибирати, робити ставки і купувати автомобілі, які відповідають вашому бюджету і бажаним технічними характеристиками.

Купівля машин через Тризуб Авто з аукціону може стати непоганим варіантом заробітку. Також ви можете купити авто для себе і насолоджуватися надійною машиною не один рік.

Скільки коштує доставка авто з США та Канади до України?

Незважаючи на ємність і великау кількість пропозицій на вітчизняному авторинку, все більше покупців роблять вибір на користь американських машин. Багато покупців побоюються покупки "американців", припускаючи, що доставка транспортного засобу через океан буде коштувати надзвичайно дорого. Компанія Тризуб Авто може запропонувати найвигідніший прейскурант цін на трансфер по суші і морю. Ми маємо налагоджену систему зв'язків і не один рік співпрацюємо з найбільшими логістичними компаніями ву США. Це дозволяє економити на доставці і гарантує безпеку транспортування.

Всі без винятку машини страхуються на шляху проходження до України. Ви можете бути впевнені у тому, що отримаєте свого "залізного коня" через 6-8 тижнів в порту Одеси.

Не відмовляйте собі у задоволенні стати автовласником надійного, доступного за ціною автомобіля з гарною комплектацією з США та Канади. Компанія Тризуб Авто пропонує відмінний рівень сервісу і супровід кожної угоди від А до Я.


Загрузка...

Всего комментариев: 0